Doplnkové služby

4,50 €/mesiac
2,25 €/mesiac (2,73 € s DPH) na 1. rok

WP Ready

WP Ready vám poskytne všetko potrebné na vytvorenie webovej prezentácie. V rámci služby získate predinštalovaný redakčný systém WordPress, vrátane balíčka užitočných pluginov. Súčasťou je aj webhosting optimalizovaný pre tento redakčný systém s výhodou vyššej rýchlosti načítania vašej webovej stránky. Postaráme sa aj o zabezpečenie, aktivujeme vám zadarmo DV SSL certifikát a DNSSEC. K WP Ready je možné objednať aj e-maily.

Objednať doménu s WP Ready

0,80 €/mesiac
0,40 €/mesiac (0,48 € s DPH) na 1. rok

Hosting Basic

Hosting BASIC, ako už názov napovedá, je základnou variantou hostingu, ktorý ponúkame. Je vhodný pre jednoduché prezentácie, vizitky či microsites.
V rámci hostingu BASIC získate 1GB priestor pre váš web, 1 GB pre databázu a podporu PHP. V cene hostingu BASIC nie sú e-mailové služby, tie je možné objednať zvlásť. 

Objednať doménu s Hosting Basic


3,30 €/rok (3,99 € s DPH)

Redirect

Pomocou redirectu (presmerovania) domény môžete nastaviť, aká webová stránka sa otvorí v internetovom prehliadači po zadaní názvu vašej domény. Redirect využijete napr. pre svoju doménu či subdoménu, ku ktorej nemáte zriadený vlastný webhosting, ale potrebujete ju nasmerovať na svoje iné, už existujúce stránky. Službu je možné aktivovať pre všetky domény s DNS servermi vo FORPSI. Redirect môžete po objednaní ľubovoľne ovládať vo svojom zákazníckom účte v karte domény.

Viac info


0,40 €/mesiac (0,48 € s DPH)

E-maily

Na už zaregistrovanej doméne si môžete zriadiť email a vaše správy budú vyzerať dôveryhodne a profesionálne. So službou získate až 5 emailových schránok, každú s veľkosťou 1GB. Inteligentný antispam a antivirus sú samozrejmosťou. K schránkam môžete pristupovať prostredníctvom POP3, IMAP a webového rozhrania. Kapacitu schránok môžete rozšíriť pomocou GIGA mailu, počet emailových schránok navýšite pomocou doplnkovej služby Neobmedzený počet emailových schránok. Ak potrebujete zdieľať dáta s kolegmi alebo rodinou, využijte BUSINESS mail.

Objednať doménu s E-mailom


od 0,40 €/mesiac (0,48 € s DPH)

GIGA mail

Umožňuje navýšenie veľkosti emailovej schránky až na 10 GB. Nastavenie je možné meniť v reálnom čase po krokoch s veľkosťou 1 GB. Cena je uvedená za 5 GB. Prostredníctvom GIGA mailu je možné navýšiť kapacitu emailových schránok v rámci služby E-maily.

 

Viac info


0,40 €/mesiac (0,48 € s DPH)

BUSINESS mail

Služba BUSINESS mail rozširuje funkcie webmailu o sprístupnenie dát (schôdzky, kontakty, úlohy, poznámky a webové úložisko) medzi účtami domény, možnosť pridávať úlohy, poznámky a synchronizovať niektoré dáta s lokálnym mailovým klientom. Ďalej sprístupňuje užívateľovi webové úložisko pre dokumenty vrátane online editora dokumentov a obrázkov a ponúka možnosť veľmi jednoducho spravovať v jednom rozhraní až 4 externé emailové účty.

Obsiahnuté funkcie: užívateľské adresáre, užívateľské kalendáre (vrátane internetových), externé účty, synchronizácia udalostí, kontaktov a úloh, webové úložisko, úlohy a poznámky.

Zdieľanie dát je možné využiť i pre emailové schránky zriadené v rámci služby E-maily.

Viac info


2,00 €/rok (2,42 € s DPH)

WHOIS Privacy

Služba Whois privacy je nadštandardná ochrana kontaktných údajov majiteľa domény. Umožňuje kompletne skryť vaše osobné informácie vo verejnej databáze WHOIS a naviac tieto skryté údaje neposkytovať ani stranám, které majú oprávnenie, údaje získať. Chráňte citlivé informácie – svoj kontaktný email, telefón či adresu, pred zneužitím! Whois privacy je možné aktivovať pre generické domény (napr. - .com, .net, .org) a nové generické domény (napr. - .agency, .beer, .camera). Službu môžete po objednaní ľubovoľne spravovať (aktivovať, deaktivovať) vo svojom zákazníckom účte v karte domény.
 

Viac info


1,60 €/mesiac (1,94 € s DPH)

Neobmedzený počet emailových schránok

Služba umožňuje aktiváciu neobmedzeného počtu ďalších emailových schránok pre doménu, nad rámec základného počtu schránok pre vybraný variant hostingu.

Viac info


1,60 €/mesiac (1,94 € s DPH)

Doménový kôš

Doménový kôš je nastavenie jedinej emailovej schránky, ktoré umožňuje príjem zpráv zaslaných na neexistujúce emailové adresy k rovnakej doméne.

Viac info


v cene služby

Vedenie DNS záznamov

Domény registrované vo FORPSI môžu v cene služby využívať naše DNS servery - pre svoju doménu tak máte vedenie DNS záznamov zdarma. Výhodou využitia DNS serverov FORPSI je rozmiestnenie v niekoľkých rôznych geo lokalitách (DC Ktiš, DC Ce Colo Praha a talianske DC IT2 Arezzo), ktoré zaisťuje vyššiu bezpečnosť a odolnosť DNS služby proti výpadku jednej z lokalít.

Viac info


v cene služby

DNSSEC pre .CZ domény

Ochrana pomocou DNSSEC na vašej doméne zlepší zabezpečenie vašich služieb na internete a teda aj ich dôveryhodnosť. Aktivácia DNSSEC tiež znižuje riziko zneužitia vašich e-mailov či obchádzanie antispamovej ochrany. Aktiváciu DNSSEC poskytujeme v cene služby k .CZ doménam registrovaným vo FORPSI – stačí používať naše DNS servery. DNSSEC službu si jednoducho aktivujete priamo v zákazníckom účte, v karte domény, kliknutím na odkaz "Zapnúť DNSSEC".

Viac info


v cene služby

Webová vizitka pre doménu

Webová vizitka je bezplatná doplnková služba k doméne – predpripravená šablóna v cene služby pre umiestnenie základných informácií o vašej firme, kontaktných údajov a vášho loga. Vizitku môžete kedykoľvek jednoducho aktivovať, upraviť či zmazať vo svojom zákazníckom účte v karte domény. Vizitku je možné aktivovať pre akúkoľvek doménu s DNS servermi FORPSI, pre ktorú neevidujeme webhostingové služby.

Viac info


od 4,00 €/kus (4,84 € s DPH)

Upozornenie na exspiráciu domény doporučeným listom alebo telefónom

Prajete si byť upozorňovaný na exspiráciu svojej domény doporučeným listom alebo telefónom? Stačí si aktivovať túto doplnkovú službu a my vám 14 dní pred exspiráciou akejkoľvek vašej domény zašleme doporučený list na vašu kontaktnú adresu alebo vám zavoláme na uvedený telefón. Službu si môžete aktivovať vo svojom zákazníckom účte v karte domény.