Doplnkové služby

od 2,00 €/rok (2,42 € s DPH)

WHOIS Privacy

Služba Whois privacy je nadštandardná ochrana kontaktných údajov majiteľa domény. Umožňuje kompletne skryť vaše osobné informácie vo verejnej databáze WHOIS a naviac tieto skryté údaje neposkytovať ani stranám, které majú oprávnenie, údaje získať. Chráňte citlivé informácie – svoj kontaktný email, telefón či adresu, pred zneužitím! Whois privacy je možné aktivovať len pre generické domény - teda domény s koncovkami .com, .net, .org, .biz, .name a .info. Službu môžete po objednaní ľubovoľne spravovať (aktivovať, deaktivovať) vo svojom zákazníckom účte v karte domény.

od 2,00 €/mesiac (2,42 € s DPH)

Aliasy

Jedna alebo viacero domén môže byť nastavených k hlavnej doméne tak, že na všetkých doménach sa zobrazuje rovnaká webová prezentácia.
Napr. mojadomena.sk = inamojadomena.com = uplneinamojadomena.eu

Alebo (prípadne zároveň) môžu byť domény nastavené tak, že všetky emailové adresy prijímajú zprávy pre všetky domény.
Napr. cokolvek@mojadomena.sk = cokolvek@inamojadomena.com =
cokolvek@uplneinamojadomena.eu

Domény, ktoré sú nastavené ako alias, musia byť registrované a musia mať zhodný DNS záznam. Aliasy je možné objednávať po piatich kusoch.

Objednať

od 0,40 €/mesiac (0,48 € s DPH)

GIGA mail

Umožňuje navýšenie veľkosti emailovej schránky až na 10 – 30 GB, podľa variantu webhostingu. Nastavenie je možné meniť v reálnom čase po krokoch s veľkosťou 1 GB. Cena je uvedená za 5 GB.

Objednať

1,60 €/mesiac (1,94 € s DPH)

Neobmedzený počet emailových schránok

Služba umožňuje aktiváciu neobmedzeného počtu ďalších emailových schránok pre doménu, nad rámec základného počtu schránok pre vybraný variant hostingu.

Objednať

1,60 €/mesiac (1,94 € s DPH)

Doménový kôš

Doménový kôš je nastavenie jedinej emailovej schránky, ktoré umožňuje príjem zpráv zaslaných na neexistujúce emailové adresy k rovnakej doméne.

Objednať

2,00 €/mesiac (2,42 € s DPH)

Prevádzka SSL

Služba SSL slúži k šifrovaniu spojenia pre protokol HTTP. Formuláre a citlivé dáta od klienta sa na server teda zasielajú šifrovane/zabezpečene.

Zabezpečený prístup na štandardnom porte 443 je zriaďovaný pomocou SNI. SSL s SNI funguje na štandardnom porte 443.

Objednávku urobíte prostredníctvom kontaktného formulára.

Objednať

od 33,00 €/rok (39,93 € s DPH)

SSL certifikáty

SSL certifikáty RapidSSL a QuickSSL od renomovanej certifikačnej autority GeoTrust zabezpečujú šifrované spojenie medzi klientom a serverom a umožňujú tak prevádzku internetových obchodov a obchodných transakcií vo vysokom režime zabezpečenia.

Dôveryhodné SSL certifikáty vystavené certifikačnou autoritou Let's Encrypt sú podporované pri všetkých variantoch zdieľaného webhostingu FORPSI. Vydanie aj automatická obnova týchto certifikátov sú zadarmo.

Objednávku urobíte prostredníctvom kontaktného formulára.

Objednať

od 0,40 €/mesiac (0,48 € s DPH)

Subdomény

Subdoména je doména III. rádu v tvare subdomena.mojadomena.tld (napríklad blog.forpsi.com).

Objednať

od 1,20 €/mesiac (1,45 € s DPH)

MSSQL

MSSQL je výkonná profesionálna databáza od spoločnosti Microsoft.
Aktuálne vo verzii 2019. Možné objednať iba pri webhostingu s OS Windows.
Cena je uvedená za jednu databázu v neobmedzenej veľkosti.

Objednať

od 1,20 €/mesiac (1,45 € s DPH)

MySQL

MySQL je populárna databáza využiteľná pri webhostingu s OS Windows aj Linux.
Cena je uvedená za jednu databázu v neobmedzenej veľkosti.

Objednať

od 1,20 €/mesiac (1,45 € s DPH)

PostgreSQL

PostgreSQL je výkonná profesionálna databáza.
Je využiteľná pri webhostingu s OS Windows aj Linux.
Cena je uvedená za jednu databázu v neobmedzenej veľkosti.GB.

Objednať

v cene služby

Vedenie DNS záznamov

Domény registrované vo FORPSI môžu v cene služby využívať naše DNS servery - pre svoju doménu tak máte vedenie DNS záznamov zdarma. Výhodou využitia DNS serverov FORPSI je rozmiestnenie v niekoľkých rôznych geo lokalitách (DC Ktiš, DC Ce Colo Praha a talianske DC IT2 Arezzo), ktoré zaisťuje vyššiu bezpečnosť a odolnosť DNS služby proti výpadku jednej z lokalít.

v cene služby

DNSSEC pre .CZ domény

Ochrana pomocou DNSSEC na Vašej doméne zlepší zabezpečenie Vašich služieb na internete a teda aj ich dôveryhodnosť. Aktivácia DNSSEC tiež snižuje riziko zneužitia Vašich e-mailov či obchádzanie antispamovej ochrany. Aktiváciu DNSSEC poskytujeme v cene služby .CZ doménam registrovaným vo FORPSI – stačí používať naše DNS servery. DNSSEC službu si jednoducho aktivujete priamo v zákazníckom účte, v karte domény, kliknutím na odkaz "Zapnúť DNSSEC".

od 0,40 €/mesiac (0,48 € s DPH)

BUSINESS mail

Služba BUSINESS mail rozširuje funkcie webmailu o sprístupnenie dát (schôdzky, kontakty, úlohy,poznámky a webové úložisko) medzi účtami domény, možnosť pridávať úlohy, poznámky a synchronizovať niektoré dáta s lokálnym mailovým klientom. Ďalej sprístupňuje užívateľovi webové úložisko pre dokumenty vrátane online editora dokumentov a obrázkov a ponúka možnosť veľmi jednoducho spravovať v jednom rozhraní až 4 externé emailové účty.

Obsiahnuté funkcie: užívateľské adresáre, užívateľské kalendáre (vrátane internetových), externé účty, synchronizácia udalostí, kontaktov a úloh, webové úložisko, úlohy a poznámky.

Objednať

od 0,19 €/mesiac (0,23 € s DPH)

Zálohy webu

Zálohy webu sú vytvárané denne (vždy v nočných hodinách) a sú pristupné cez FTP. Okrem dennej zálohy sú k dispozícii aj dve týždenné zálohy.

Objednať